« Tagasi

Räpina loomemaja kaudu saab toetada Põlvamaa sõpruspiirkonda Ukrainas

Ukraina sõjas kannatanud inimeste toetamiseks on mitmed võimalusi. Põlvamaal saab  toetada sõpruspiirkonda Kulikovkat, kellega meid seob 52 aastat sõprussidemeid.

"Soovisime korraldada asjad nii, et saaks avaldada otsest mõju meie sõpradele. Räpina inkubatsioonikeskus võttis vabatahtlike annetuste kogumise enda peale. Esimesel reaalsel võimalusel toimetame selle otse Kulikovkasse," rääkis Leo Kütt.

Kulikovka omavalitsus asub Tšernigovi oblastis Kiievist põhjas, mis piirneb Valgevenega ja kus viimastel päevadel on käinud ägedad lahingud. Oblastikeskus on langenud mitmeid kordi vene sõjaväe raketirünnakute alla ning ega selle lähistel asuv Kulikovkagi pole sõjaõudustest puutumata jäänud. Kõik lähistel olevad suuremad maanted on põlenud vene sõjaväetehnikat täis ning tavapärane elu on halvatud.

"Tähtis ei ole summa suurus - tähtis on tahe! Sõpradele on isegi see teadmine väga oluline, et mingisugunegi abi tuleb. Annetada saab arveldusarvele ning loomemajas on ka sularaha kogumiseks kuppel,"lisas ta.

Pangarekvisiidid annetuse tegemiseks: saaja - SA RÄPINA INKUBATSIOONIKESKUS; arve EE042200221066265723.

Lisainfo:
Leo Kütt
SA Räpina Inkubatsioonikeskus/ Loomemaja
juhataja
Tel. +372 521 8202
E-post: leo@ariabi.ee