KAGU-EESTI KOGEMUSKLUBI 2019

Kui oled huvitatud oma äri kasvatamisest ja enda arendamisest ettevõtjana ning soovid saada uusi teadmisi ja kogemusi, siis tule ja osale Valga-, Võru- ja Põlvamaa ettevõtjate kogemusklubi koolitusprogrammis.

Kogemusklubi kohtumistel saad uusi teadmisi ja häid nõuandeid, suhelda nii koolitajate kui praktikutega ning jagada teistele oma kogemusi. 

Kogemusklubi esimene kohtumine toimub 28.03.19 Pühajärvel, GMP Club hotellis. Teema: "Ettevõtja enesemeisterlikkus ehk kuidas hoida endas jaksu ja tahet teha", Epp Adler, enesemeisterlikkuse mõtestaja, coach, koolitaja. 

Iga ettevõtja on omanäoline ja iga ettevõte on omanäoline. Nii palju kui on probleeme ja ettevõtjaid, nii palju on ka võimalikke lahenduskäike. Vahel on meil vaja kuulda, et ka teised lahendavad samu küsimusi. Enesemeisterlikkuse koolitus on turvaline, lõbus ning üllatav koosolemine. Päeva eesmärk on, et mõistaksid ja väärtustaksid ennast ning oma ettevõtet rohkem, sest sellest sõltub sinu enda rahulolu ja sinu ettevõtte toimimine.

Osalustasu 15 € (korralduskulu), programm ei kata transpordikulu toimumise kohta.

2-3. mai „10 ämbri päev ehk minu ebaõnnestumised ja äri õppetunnid"

Ausalt ja avameelselt räägivad oma ärilistest ebaõnnestumistest Kuldar Leis, Jüri Makarov, Kaido Mäesalu, Jaan Konks jt.

Toimumiskoht: Kivi talu, Otepää vald, Vidrike

Korraldajad:

Diana Plakso, Põlvamaa Arenduskeskus, tel 527 5899, diana.plakso@polvamaa.ee
Ivi Martens, Võrumaa Arenduskeskus, tel 5349 7303, ivi.martens@vorumaa.ee
Ülle Vilo, Valgamaa Arenguagentuur, tel 510 3254, ylle.vilo@valgamaa.ee

 

Lisainfo:
Diana Plakso
Ettevõtluskonsultant
Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 527 5899
E-post: diana.plakso@polvamaa.ee